Wypompowany Windows 10? Bez obaw na ratunek przychodzi Windows 12 lite

Ostatnio Windows 10 przechodzi kryzys – głównie spowodowany wadliwymi aktualizacjami, które powodują niemałe problemy ze stabilnym działaniem systemu. Pewien użytkownik Reddita znalazł nowe wydanie systemu nazwane jako Windows 12 lite. Nie byłoby w tym nic dziwnego, lecz jest to dystrybucja Linuxa. Ma ona za zadanie uporać się z wieloma kłopotami, które spotykają użytkowników. استراتيجية اللعب
Jedną z obietnic jest ogólna poprawa wydajności.

Windows 12 Lite to lekko zmodyfykowana dystrybucja Linux Lite 4.8 LTS, która wyglądem ma przypominać Windows 10 z domyślnie ustawioną taperą i niestandarowymi ikonami. Całość została dostrzeżona przez użytkownika Reddita w lokalnym sklepie komputerowym. Zgodnie z ,,dokumentacją” dostarczoną wraz z oprogramowaiem, używanie Windowsa 12 Lite oznacza brak przeszkadzających aktualizacji. Na ulotce możemy przeczytać, że mamy do czynienia z systemem niepodatnym na rensomware oraz wirusy – Windows 12 Lite ma być odporny na wszystko.

Windows 12 Lite ma uruchamiać się i działać trzy razy szybciej od Windowsa 10. Twórca oferuje rozruch w zaledwie 15 sekund. البوكر Oprócz kiepsko wyprodukowanego podręcznika użytkownika można również skorzystać z nieco podejrzanej strony internetowej, która uczciwie informuje o istnieniu oryginalnej przeróbki systemu.

Sprzedawca Windows 12 Lite życzy sobie 15 funtów za jedną płytę DVD z systemem. Warto pamiętać, że póki co jest to system niewiadomego pochodzenia. Nie wiadomo również kto stoi za całym projektem.

Windows 12 Lite nie rozwiąże problemów Microsoftu, jednak jest ciekawym pokazem możliwości Linuxa jako alternatywy dla oprogramowania amerykańskiego giganta. تحميل لعبة الطاولة 31 على الكمبيوتر مجانا Oprócz Linux Lite 4.8 LTS istnieje również mnóstwo innych, lekkich dystrybucji, które będą sprawnie działać na starszych sprzętach.

Windows 12 Lite pokazuje także, że przy odrobinie zaparcia można skonfigurować system tak, aby przypominał znane nam doskonale klasyczne ,,okienka”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.