Serwis Komputerowy Lublin

Świadczymy usługi serwisowe komputerów, laptopów oraz sieci zarówno dla osób prywatnych jak i małych firm na terenie Lublina. Wykrywamy i usuwamy usterki, naprawiamy gniazda zasilania, matryce, zasilacze, taśmy oraz inne elementy wchodzące w skład komputerów oraz laptopów. Nasze usługi informatyczne w Lublinie obejmują również fachową naprawę sprzętu komputerowego i biurowego w tym między innymi drukarek laserowych, atramentowych, monitorów, zasilaczy, klawiatur, urządzeń sieciowych i innych.

Fachowo czyścimy komputery stacjonarne i laptopy używając do tego dobrej jakości sprzętu oraz środków czyszczących, które przeznaczone są jedynie do układów elektronicznych i matryc. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność, że ich komputer będzie dokładnie oraz bezpiecznie wyczyszczony.

Proponujemy szerokie spektrum usług instalacyjnych, w tym przede wszystkim systemów operacyjnych, sterowników, oprogramowania narzędziowego i biurowego. Zajmujemy się również instalacją domowych sieci komputerowych LAN i WLAN, konfigurujemy i testujemy komunikację z serwerem lub innym punktem dostępowym. Doradzamy i pomagamy w przypadku awarii łączy internetowych. Kompleksowo czyścimy komputery z wirusów i niebezpiecznych programów, świadczymy usługi związane z odzyskiwaniem haseł oraz poprawiamy wydajność systemów Windows