Klawiatura laptopa wymaga czasami wymiany. Dlaczego tak się dzieje? Klawiatury laptopów wymieniane są zazwyczaj na skutek zalania, bądź uszkodzenia mechanicznego. Może się też okazać, że klawiatura działa, lecz wybrane klawisze uległy awarii wówczas również wymieniamy całą klawiaturę.

Klawiatura do laptopa powinna być odpowiednio dobrana pod dany model urządzenia oraz właściwie zamontowana. Jeśli nie czujesz się specjalistą w tym zakresie zadzwoń do nas a nasz mobilny serwis komputerowy wymieni klawiaturę w 30min z dojazdem do klienta. Jeżeli klawiatura została zalana należy pamiętać aby niezwłocznie wyłączyć laptopa oraz wyjąć z niego baterię (o ile jest taka możliwość). Zabezpieczy to przed ewentualnym spięciem na płycie głównej.

Wymiana klawiatury w laptopie polega na demontażu obecnej i zamontowaniu nowej. W większości laptopów aby wymienić klawiaturę należy zdjąć przednią obudowę (tzw. Palmrest), czasami nawet należy zdemontować płytę główną.

Nasz serwis komputerowy wymienia klawiatury we wszystkich laptopach. Niezależnie od producenta i modelu, m.in.: Apple, Acer, Asus, Lenovo, LG, Benq, Packard Bell, MSI, HP, Asus, Sony, Samsung, Fujitsu, Dell, Toshiba.

Kliknij tutaj aby zapoznać się z cennikiem