Window10 aktualizacja problemy

Windows 10 nowa aktualizacja nowe problemy

Najnowsza aktualizacja systemu Windows 10 spotkała się z dezaprobatą użytkowników. Wielu z nich narzeka na błędy systemu, a developer ( o dziwo) przyznaje się do błędu. Niestety Microsoft nie pomaga rozwiązać uporczywych problemów.

Użytkownicy Windows 10 zgłaszają wiele problemów po aktualizacji systemu do najnowszej wersji

Od kilku dni użytkownicy systemu Windows 10 skarżą się na problemy z działaniem systemu. Wiele przypadków dotyczyło braku możliwości połączenia się z siecią Wi-Fi z powodu błędu: „Nie można połączyć się z tą siecią”. Inne natomiast dotyczyły samoczynnego restartowania się systemu, bądź wyświetlania tzw. niebieskiego ekranu śmierci (BSOD)- blue screen.

Najnowsza aktualizacja Windows 10 utrudnia pracę

Problemy po aktualizacji spowodowane są błędami w kodzie oprogramowania (naprawdę developerzy nie potrafią tego przetestować?) Korzystanie z systemu Windows staje się niezwykle uciążliwe.

Wspomniałem o uciążliwych restartach komputerów oraz wyświetlaniu niebieskich ekranów, lecz to nie wszystko co przyniosła za sobą najnowsza aktualizacja Windows 10- błędy pojawiły się również w funkcjach Local Security Authority Process i MMC snap-in. Oznacza to, iż użytkownicy, którzy będą chcieli uruchomić opcję logowania w ustawieniach systemu zobaczą komunikat o konieczności wylogowania się, po czym nastąpi samoczynny restart komputera.

Spotkaliście się z takim problemem? Jeżeli tak- to jest dla Was rada: należy usunąć ostatnio zainstalowaną aktualizację lub przywrócić system z obrazu odzyskiwania.

Jeżeli boicie się ingerować w system zapraszam do mojego serwisu komputerowego– zrobię to w ciągu chwili, a Wy będziecie mogli cieszyć się działającym sprzętem!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.