0%

Co stanie się po wciśnięciu przycisków CTRL, ALT i DEL

Correct! Wrong!

Które gry były składnikami systemu Windows XP?

Correct! Wrong!

Jak nazywa się port do którego podłączano kiedyś myszkę i klawiaturę?

Correct! Wrong!

1MB to?

Correct! Wrong!

O wydajności płyty głównej decyduje zainstalowany na niej układ zwany:

Correct! Wrong!

Pamięć o dostępie swobodnym to:

Correct! Wrong!

Płaski monitor to inaczej:

Correct! Wrong!

Skaner jest urządzeniem:

Correct! Wrong!

Test wiedzy o komputerach
Gratulacje! Otrzymałeś maxymalną liczbę punktów! Otrzymujesz rabat 25% na wszystkie nasze usługi! Podczas kontaktu podaj hasło: Wygrałem- wówczas naliczymy rabat 🙂
Gratulacje! Otrzymałeś 7/8 punktów! Otrzymujesz rabat 15% na wszystkie nasze usługi! Podczas kontaktu podaj hasło: Wygrałem- wówczas naliczymy rabat 🙂
Gratulacje, chociaż mogło być lepiej. Otrzymałeś 6/8 punktów! Otrzymujesz rabat 10% na wszystkie nasze usługi! Podczas kontaktu podaj hasło: Wygrałem- wówczas naliczymy rabat 🙂
Niestety! Nie udało Ci się zdobyć rabatu na nasze usługi ponieważ odpowiedziałeś tylko na 5 z 8 pytań. Oto poprawne odpowiedzi:
Niestety! Nie udało Ci się zdobyć rabatu na nasze usługi ponieważ odpowiedziałeś tylko na 4 z 8 pytań. Oto poprawne odpowiedzi:
Niestety! Nie udało Ci się zdobyć rabatu na nasze usługi ponieważ odpowiedziałeś tylko na 3 z 8 pytań. Oto poprawne odpowiedzi:
Niestety! Nie udało Ci się zdobyć rabatu na nasze usługi ponieważ odpowiedziałeś tylko na 2 z 8 pytań. Oto poprawne odpowiedzi:
Niestety! Nie udało Ci się zdobyć rabatu na nasze usługi ponieważ odpowiedziałeś tylko na 1 z 8 pytań. Oto poprawne odpowiedzi:
Niestety! Nie udało Ci się zdobyć rabatu na nasze usługi ponieważ odpowiedziałeś tylko na 0 z 8 pytań. Oto poprawne odpowiedzi:

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *